שירות לקוחות: 03-9033901

מערכות בקרה חכמות למניעת התנגשות עגורנים

מערכת למניעת התנגשות עגורנים

מניעת התנגשות עגורנים ומנופים
מערכת בקרה חכמה למניעת התנגשות עגורנים היא כלי עזר אוטומטי ותלת מימדי, לנהול ולמניעת התנגשויות של עגורני צריח ומנופים באתרי עבודה. מערכת זו מתריעה באופן אוטומטי בפני התנגשות ומסבה את תשומת הלב לסכנה מיידית בטרם התרחשותה, תוך מתן אפשרות לפעולת מניעה.

המערכת מזהה במדויק את ההתנגשות האפשרית בין זרוע מנוף המתקרבת למנוף אחר, מחשבת את הנקודה שבה דרושה פעולה למניעת ההתנגשות, ונוקטת בפעולה המתאימה.
מערכות אלה ניתנות להתקנה במנופים מכל סוג, לניהול תלת-ממדי של עד 125 מנופים, עגורני צריח ו/או עגורנים ניידים, הפועלים באותו אתר ועלולים להפריע זה לזה.

בנוסף לכך, אתרי בנייה גובלים לעתים קרובות לאזורים ציבוריים כגון כבישים ראשיים, מסילות רכבת ובתי ספר, או יסודות מגבילים כגון קווי מתח העוברים מעליהם. אזורים אלו מכונים «אזורים אסורים». מערכת למניעת התנגשות עגורנים כוללת פונקציית «הגנה אזורית», המונעת שיוט-יתר של מטען הנישא על ידי המנוף אל מעבר לגבולות האזור המסוכן ומאפשרת למנופים לעבוד כמעט ללא מגבלות ובביטחון מלא.


תצוגה דו ממדית של המנוף
תצוגה למנופאי
המנופאי נהנה מתצוגה דו-ממדית של המנוף בסביבת העבודה שלו. הוא יכול לראות בבירור, במבט חטוף, פרמטרים חשובים ומידע מדויק לגבי המיקום וההתקדמות של כל מנוף. על מסכי התצוגה ניתן לראות גם מידע הקשור לסביבת המנוף כגון מהירות הרוח, אזורים רגישים באתר (למשל בתי ספר, מסילות רכבת או קווי חשמל) כמו גם מנופים אחרים באתר.
בנוסף, ניתן לראות מידע הנוגע למצב המנוף, מנופים אחרים המפריעים לפעולתו ומערכות מניעת התנגשות אחרות.

מניעת התנגשות עגורנים
פיקוח באתר
מערכת הפיקוח מאפשרת להיכנס לכל מידע בתצוגה בזמן אמת, מכל מקום ובכל עת, תודות לדפדפן האינטרנט שלה. מפקחים ומנהלים באתר יכולים להשתמש בכלי נוסף: נטרול מרחוק. תכונה זו מאפשרת נטרול מרחוק, באופן בלתי-תלוי, של אזורים אסורים או מערכות למניעת התנגשות. תכונה זו הנה רבת-ערך כאשר יש הכרח זמני לנטרל אזור אסור, אך בו בזמן מאפשרת באותם מצבים, להמשיך בניהול מניעת התנגשויות או לתת עדיפות לעגורן מסוים באופן זמני או קבוע.

כל חברה המעסיקה טכנאים מוסמכים, תוכל לעקוב אחר כל אתרי העבודה, בעבר או בהווה, ולגשת לכל מידע הקשור אליהם.

מכוונים גבוה? הצטרפו אלינו לקבלת עדכונים וחידושים
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן