שירות לקוחות: 03-9033901

עגורנים מטפסים

אם נסעתם לאחרונה לאורך נתיבי איילון ודאי שמתם לב לעגורנים הנראים "תלויים" מחוץ למעטפת הבניינים, ללא בסיס המחובר לקרקע! חברת עגורני הצריח הגדולה בישראל, סקייליין עגורנים וטכנולוגיות, היא החברה האחראית למראה הזה ומפעילה את שיטה זו באופן בלעדי בישראל – עגורנים המטפסים על גבי מעטפת הבניינים.

לצפיה בסרטון

 

מדובר בשיטה חדישה וייחודית המטפסת עם העגורנים מחוץ למעטפת הבניין על ידי עיגון העגורנים לקורות פלדה המותקנות לבניין ומורמות לפי התקדמותו לגובה.  בשיטה זו נחסך שימוש בחוליות רבות ובקשירות הנדרשות בתצורה המסורתית, ולכן זמני הביצוע קצרים ביותר והעלויות הנחסכות משמעותיות.
היום, למעשה, אנחנו כבר לא בונים, אלא 'מרכיבים' בניינים, ושם המשחק הוא – הספק וקצב השינוע של החומרים והאלמנטים לסוגיהם. דרושים פתרונות חדשים שיאפשרו מאות הנפות ביום ועשרות אלפי הנפות בפרויקט.

עגורנים מטפסים
בפרויקטים כגון , "מגדלי אלון" בתל אביב, של אלקטרה בנייה וקבוצת אשטרום, "MIDTOWN" בתל אביב, של אלקטרה בנייה, ו"מגדלי השחר "בגבעתיים, של חברת תדהר, הוחלט להציב עגורני Luffing "תלויים" מחוץ למעטפת הבניין, ואלה "מטפסים" על הבניין לאורך תהליך הבנייה. בשיטה זו נמנעים מחזרה לעבודה על מעטפת הבניין בתום הבניה, משיגים ביצוע נקי ואלגנטי וחוסכים עלויות רבות הכרוכות בהוספת חוליות יקרות ובזמן עבודה.
עגורן מטפס

מכוונים גבוה? הצטרפו אלינו לקבלת עדכונים וחידושים
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן