שירות לקוחות: 03-9033901

עגורני צריח

ברשות חברת סקייליין צי מנופים המונה יותר מ 200 עגורני צריח העומדים בכל דרישות ענף הבנייה ומיועדים למגוון רחב של פרויקטים; החל ממגדלים רבי-קומות ומבני תעשייה ומסחר ועד מבנים נמוכים ובתים צמודי קרקע. צי העגורנים של סקייליין וציוד העזר נרחב במיוחד וזאת בכדי לתת מענה לפרויקטים בכל גובה, לעבודה בחפיפה ולהנפה של משקלים שונים. סקייליין מעניקה ללקוחותיה מענה כולל ומושלם לצרכיהם וומספקת שירותי השכרת מנופים ,מכירת מנופים, תכנון הנדסי לעגורנים, טיפול בתקלות, תחזוקת מנופים ועוד

לצפייה בסרטון


עגורן צריח לאפינג
 • עגורני לאפינג – Luffing Cranes
  משמשים להקמה של מגדלים וגורדי שחקים, הצצים חדשות לבקרים ברחבי הארץ. מאופיינים בזרוע המתרוממת כדי לקצר או להאריך את רדיוס העבודה. עגורני לאפר מתופעלים עצמאית, ללא תלות זה בזה וזרועותיהם מופנות כלפי מעלה. תצורה זו מאפשרת רדיוס מינוף של כ-4 מטר וזרוע אחורית קצרה של כ-8 מטר, טווח התנועה שלהם ​​רחב, אך נדרש להם שטח מצומצם לפעולה. אפשר למקם 5-3 עגורני לאפר על גבי בניין אחד בו זמנית (כל 10 מטר) ובכך לייעל ולקצר משמעותית את זמן הפרויקט.


עגורן צריח טופלס
 • עגורני טופלס – Topless Cranes
  עגורן טופלס או Flat Top מאופיין בהיעדר "שפיץ" או "ראש עגורן" מסורתי. מבנה זה מאפשר תמרון חפיפה נרחב יותר בין זרועות העגורנים, גמישות בתכנון ובהצבה, ועבודה יעילה באתר מרובה עגורנים. למעשה, עגורן הטופלס מאפשר הפרש גובה מינימלי (כ-5 מטר) בין אנקול העגורן לראשו, וקיצור זרועות העגורן לאורך של 20 מטר. בסביבת עבודה לעגורנים בחפיפה זהו יתרון קריטי, המאפשר ריכוז עגורנים רבים ככל האפשר בשטח הדרוש, הממקסמים את היעילות והשגת התוצר המיטבי.


עגורן צריח דריק
 • עגורני דריק – Derrick Cranes
  מנופי דריק הם מנופים שאפשר להרכיבם על גבי גגות או מבנים גבוהים, כדי לסייע בהנפת יחידות כוח ומערכות קירור. הם יעילים גם במקרה שאין אפשרות להנמיך את העגורן או לפרקו באמצעות מנוף עזר בגבהים של עד 300 מטר.


עגורני צריח עירוניים
 • עגורני צריח עירוניים – City Tower Cranes
  עגורנים קטנים ובינוניים עם מבנה ייעודי להקמה מהירה. עגורנים בעלי כושר הרמה של עד 5 טון לשימוש בגבהים נמוכים עד בינונים. מתאימים לאתרים מאוד צפופים.

פידר מתקן הזנה עצמאי
 • פידר עגורן עצמאי – Skyline Feeder 
  Skyline Feeder הינו מתקן הזנה חדשני מבית סקייליין. זוהי זרוע הרמה שיכולה להעמיס אל הבניין כל מטען: בלוקים, גבס, זכוכיות, אלומיניום, אינסטלציה, ריצוף והרשימה עוד ארוכה.  הפידר מעלה את המטען ביציבות עד הקומה הנדרשת ולאחר מכן חודר לעומק של כ-3-4 מטר במבנה ומניח בו את המטען בקלות.

מכוונים גבוה? הצטרפו אלינו לקבלת עדכונים וחידושים
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  דילוג לתוכן