שירות לקוחות: 03-9033901

SKYLINE FEEDER – מתקן הזנה עצמאי לחומרי בניין

לצפיה בסרטון

נרשם כפטנט

קבלנים ובעלי מקצוע בענף הבנייה מתמודדים באופן יומיומי בעומס אדיר המתבטא בעיקר במחסור משמעותי בזרועות הרמה, בפרט לעבודות הגמר. הם מוצאים את עצמם מתמודדים עם פיגור בקצב העמסת החומרים, היוצר עומס נוסף על הצוות ועיכוב בלוחות הזמנים. מעבר לכך, זרוע העגורן מכתיבה מגבלה קבועה באופן הכנסת המטען לתוך קומות הבניין. ביכולתה לשנע את המטען עד לסף הקומה ללא יכולת להכניסו לעומק המבנה. כל אלה יצרו דרישה גדולה מאוד לא רק לזרוע נוספת להרמה, אלא לזרוע שתוכל להכניס את המטען בקלות לתוך הקומות הנבנות.

כמענה למגבלות הללו יצרנו את Skyline Feeder, מתקן הזנה חדשני מבית סקייליין, בעיצוב ופיתוח של אביב כרמל (נרשם לפטנט).
זוהי זרוע הרמה שיכולה להעמיס אל הבניין כל מטען: בלוקים, גבס, זכוכיות, אלומיניום, אינסטלציה, ריצוף והרשימה עוד ארוכה.  ה Feeder מעלה את המטען ביציבות עד הקומה הנדרשת ולאחר מכן חודר לעומק של כ-3-4 מטר במבנה ומניח בו את המטען בקלות.

 

ה- Feeder יכול להניף ולשאת משקל רב והוא מתאים לשימוש בכל סוגי הפרויקטים –החל ממבנים נמוכי קומה, דרך מבני תעשייה ועד גורדי שחקים.

feeder3

מכיוון שה- Feeder מכניס את המטען לעומק המבנה במקום להניח אותו על סף הקומה, הוא חוסך מהעובדים את הצורך להמתין למטען בקצה הקומה ולגרור את החומרים פנימה. כך שנוסף ליעילות ולנוחות, ה Feeder מספק גם יתרון בטיחותי עצום, ועל הדרך – חיסכון בזמן ובמאמץ.

fedd2

  • ה- Feeder  בנוי מזרוע ארוכה המעוגנת לבניין . הוא יכול לשמש להעמסה בבניין אחד או בשני בניינים, אם הוא מוצב ביניהם, כפי שנעשה בפרוייקט מגדלי אלון (אלקטרה בניה ואשטרום קבלנות).
  • כשרוצים להגביה את הפידר, מעלים אותו באמצעות המנוף שבבניין ומעגנים שנית לקומה הרצויה.
  • ה- Feeder מונע על ידי מערכת בקרה ניידת ועצמאית השולטת בהרמת הקורה ובהורדתה ולכן מספק עצמאות מלאה לקבלני עבודות הגמר. כל אחד יכול להפעיל אותו ואין צורך בתעודת מנופאי.
  • ה- Feeder כבר מופעל בהצלחה גדולה בפרוייקטים גדולים ומובילים כגון מגדלי אלון של קבוצת אשטרום ואלקטרה בנייה ומגדלי מידטאון של אלקטרה בנייה.
מכוונים גבוה? הצטרפו אלינו לקבלת עדכונים וחידושים
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן