Back to top
News header

חדשות ואירועים

ברוכים הבאים לעמוד החדשות, אירועים ומה שביניהם.
סקייליין עגורנים מוזמנת באופן קבוע לקחת חלק במגוון כנסים ואירועים מובילים בענף הנדל"ן
ובמקביל שמה דגש על קידום ופיתוח פעילויות בעלות ערך מקצועי לאנשי הענף.
הנכם מוזמנים להציץ בחדשות ובפעילויות קודמות ולהצטרף אלינו לאירועים הבאים הנערכים ע"י סקייליין.

11.3.2024

בקרוב נוכל לקבל מכם עגורנים לחידוש ותחזוקה, כדי שתוכלו להמשיך לבנות את האופק הישראלי בביטחון ובבטחה.
קרדיט ענק לברק, מנהל הפרויקט שלנו, שלא רק שולט בבניית מפעלים אלא גם ברחפנים, על הצילומים המרהיבים!

22.02.2024

לאחר עשרים שנה בעולם ההנפה, וכחברה המובילה את ענף העגורנים בישראל, אנחנו מאמינים שהכל אפשרי!

השקנו היום בכנס הבניה והתשתיות את חגיגות עשרים השנה שלנו, ושמחנו לשמוע מאנשים מה הם חושבים עלינו תוכלו לראות הכל בסרטון שלפניכם.

26.07.2023

זוהי בשורה חשובה לתושבי הנגב ולמדינת ישראל שכן, מדובר בהמשך פיתוח כלכלי עבור האזור כולו ובמקומות תעסוקה איכותיים נוספים לתושבי הנגב." כך, ארז בדש בהנחת אבן הפינה למפעל.

23.07.2023

אתר רשויות הקדיש לנו כתבה נרחבת על השקת פרויקט מפעל סקייליין לשיפוץ עגורני צריח וייצור מכלולים.

22.07.2023

בשבוע שעבר, בנוכחות שותפים, חברים ושחקנים מרכזיים בענף הבניה בישראל, השקנו את תחילת הבניה בפרויקט מפעל סקייליין בפארק תעשייתי אקו, בנאות חובב.

מפעל שיפוץ העגורנים וייצור מכלולים, יהיה הגדול מסוגו בישראל וישתרע על שטח של 110 דונם.

חדשות ואירועים
נגן וידאו

22/12/2022

עשרות נפגעים ומקרי מוות ממשיכים להיות מדווחים מדי שנה באתרי בנייה בישראל, למרות קיומה של טכנולוגיה מתקדמת, סקייליין -קוקפיט, שמטרת לשפר את בטיחות העובדים ולמנוע מוות או פציעות מיותרות.

לצפייה בכתבה המלאה בכאן 11.

24.07.2022

מפעל חדש לסקייליין עגורנים יקום במסגרת התפתחות המועצה התעשייתית נאות חובב ויצטרף למפעל הייצור הקיים במרכז הארץ.

 

כתבה על סקייליין
נגן וידאו

09/07/2022

העיתונאי פוראת נסאר מנסה לברר עם אביב כרמל, מנכל משותף בסקייליין, מהו הגורם המעכב את הטמעת הטכנולוגיות שיכולות לעצור את מכת התאונות בענף הבניה. מדוע מעכבים את השימוש בסקייליין קוקפיט או בעגורן ייעודי לסביבה עירונית צפופה.

 

06.07.2022

האם יצא לכם לשמוע על אתר בנייה עם אפס תאונות בנייה? מסתבר שקיים לפחות אחד כזה בישראל." כך נכתב "בישראל היום" בהתייחס לסקייליין קוקפיט, מרכז שליטה ובקרה למנופים ואתרי בניה, במסגרת כנס טכנולוגיות למניעת תאונות בענף הבנייה.

 

כתבה ב N12 על skyline
נגן וידאו

22.06.2021

ערוץ החדשות 12N מספר על סקייליין קוקפיט – הבשורה הטכנולוגית של המאה 21! הפיכת תא המפעיל הידני לקוקפיט "חכם"-ממוחשב, המאפשר לראשונה לשלוט ולנהל מרחוק את פעילות המנופים והאתר כולו ע"י שילוב טכנולוגיה חדשנית, מערך מצלמות מתקדם וסנסורים משוכללים

 

30/05/2021

סקיילין הצטרפה לאיגוד חברות עגורני הצריח שהוקם לאחרונה, ששם לעצמו למטרה להסדרת הרגולציה בענף ובעיקר לשיפור הבטיחות לאור ריבוי התאונות בענף הבניה.

13/05/2021

חברת "סקייליין עגורנים" הוזמנה לקחת חלק בכנס סופר יוקרתי ומקצועי שמתקיים בניס בצרפת החברה תציג, לראשונה בעולם, הפעלה בשליטה מרחוק מחו"ל של עגורן צריח הנמצא בישראל.

05.01.2021

אביב כרמל, מנכל משותף בסקייליין עגורנים ומנכ"ל סקייליין קוקפיט, שופך אור על נושא השליטה והבקרה מרחוק בעגורני צריח, באחד מכתבי העת היוקרתיים והמקצועיים ביותר בענף העגורנים והבניה העולמי, International Cranes and Specialized Transport

08.03.2018

בעקבות קריסות שונות של עגורנים בתקופה האחרונה, רוחשות בענף הבנייה שמועות על כוונת הגופים הרגולטוריים לקבוע מגבלת גיל לעגורני צריח, מתוך רצון להקטין את מספר תאונות העבודה שבהן מעורבים עגורנים.

 

08.03.2018

העגורן הוא כלי מפתח בכמעט כל אתר בנייה אך בחורף, העבודה עימו מציבה בפני צוותי האתרים אתגרים לא פשוטים. על פי המוסד לבטיחות ולגיהות, יותר מ-70 אחוז מהתאונות נגרמות בעת קשירת המטען או בתנועתו. בנוסף לכך, חובה לוודא שהוראות האחזקה שסופקו ע"י היצרנים השונים אכן מבוצעות על-ידי העגורנאי.

 

12.11.2018

פרס הפרויקט המוביל במדינה בתחום החדשנות הוענק לסקייליין מטעם אגוד המהנדסים לבניה ולתשתיות ולשכת המהנדסים והאדריכלים בישראל עם מעל 1,200 מצביעים משפיעים בתחום ההנדסה והבניה.

 

12.11.2018

הטכנולוגיה החדשנית של עגורני הצריח עושה עלייה לארץ בשנים האחרונות ומטפסת בקלילות על גורדי השחקים בפרויקטים המובילים בישראל.
אביב כרמל, שותף ומנכ"ל משותף בסקייליין עגורנים וטכנולוגיות, וויקטור רובינו, מנהל באדר עגורנים, מספרים על עגורני הצריח החדישים של YONGMAO,
השיטות והפתרונות היצירתיים המובילים להספקי בנייה מסוג אחר

 

12.11.2014

עגורנים הם למעשה מכונות המשמשות להרמת משאות כבדים, שהם מעבר ליכולות הנשיאה של בני אדם, ולשנע אותם לכל מקום במרחב אתר הבנייה במגבלות להם הם נבנו והוגדרו

 

12.06.2018

ערב עגורנים על הבר

 

form-decoration
מכוונים גבוה? הצטרפו אלינו לקבלת עדכונים וחידושים
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן